Celem, który wyznaczyła sobie Kancelaria Radcy Prawnego jest dostarczenie optymalnego i kompleksowego rozwiązania problemu zgłaszanego przez Klienta - zarówno indywidualnego, jak i instytucjonalnego. Niezależnie od tego, czy problem ów dotyczy odszkodowania, czy też spraw związanych
z prowadzeniem działalności gospodarczej – radca prawny, dołoży wszelkich starań, aby w możliwie jak najkrótszym czasie doprowadzić do pozytywnego
i korzystnego dla Klienta rozstrzygnięcia sprawy.

Podstawowy zakres działalności Kancelarii obejmuje profesjonalne świadczenie kompleksowej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i osób prawnych (przedsiębiorców). Kancelaria, podążając za zmieniającym się rynkiem usług prawniczych, oferuje szeroką gamę usług z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, gospodarczego i karnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów Kancelaria wyspecjalizowała się w kilku wąskich gałęziach prawa, w tym zwłaszcza w prawie rodzinnym, prawie odszkodowawczym, prawie medycznym i prawie żywnościowym.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Kowalski świadczy usługi w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i pism procesowych, przygotowywania dokumentacji oraz reprezentowania Klienta przed sądami i organami administracyjnymi. Kancelaria do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb.

Pragnę również zapewnić, iż wszystkie przekazywane informacje w ramach prowadzonej sprawy objęte są klauzulą tajemnicy zawodowej.

 

Jarosław Kowalski

                      radca prawny